Informační servis z Českého Švýcarska

Informační servis z Českého Švýcarska

České Švýcarsko o.p.s.

Nabízíme vám náš pravidelný informační servis. Naším cílem je podpořit členy DF a cestovní ruch v Českém Švýcarsku.

Turistické cíle jsou po přívalových deštích plně přístupné!

Každý čtvrtek prezentujeme přehledný plán možností, kam se vydat za krásami v regionu Českého Švýcarska, a k tomu další důležité informace. Podpořte destinaci Českého Švýcarska nákupem regionálních a jiných výrobků na našem e-shopu.

- Poslechněte si zajímavé rozhovory na našem podcastu Obrysy Českého Švýcarska.

- Na celém území národního parku hrozí vysoké nebezpečí pádu stromů a jejich částí. Důvodem je velkoplošný rozpad smrkových kultur oslabených dlouhotrvajícím suchem a následně napadených lýkožroutem smrkovým. Řada míst a cest je bohužel uzavřena. Podrobně zde.

- Řadu tipů a nápadů najdete v našem blogu

- Přijďte za námi do Domu ČŠ pro nové brožury, knihy, regionální výrobky. Nebo s dětmi na výlet do zmenšeniny NPČŠ v expozici, rádi vás uvidíme!

Plné znění Informačního servisu k dispozici zde:


Jste členy Destinačního fondu Českého Švýcarska, nenašli jste zde informace o vašem subjektu nebo provozu? Potřebujete údaje aktualizovat? Máte jiné tipy nebo pořádáte online akci?

Napište nám vždy do středy do 12:00 na  programy@ceskesvycarsko.cz. Informační servis vychází pravidelně každý čtvrtek. Služba je určena pouze pro členy DF. Prosíme členy o sdílení a další distribuci tohoto materiálu mezi kolegy na recepce, informační centra, prodejny apod.

České Švýcarsko