Nabídka pro členy destinačního fondu: podpora mimosezóny a přeshraničního turismu

Nabídka pro členy destinačního fondu: podpora mimosezóny a přeshraničního turismu

České Švýcarsko o.p.s.

Dlouhodobá snaha obecně prospěšné společnosti České Švýcarsko o propojování české a saské strany státní hranice bude letos přetavena do společné propagace nesezónních měsíců. Letos nově vychází i česká verze Zimních zážitků.

Jedná se o mimořádnou nabídku propagace pouze pro členy destinačního fondu, která byla motivována požadavky obcí i podnikatelů a také doporučením Poradního sboru destinačního fondu. Hranice jsou pro turismus sice uzavřeny, přesto pevně doufáme v jejich otevření a přetavení hladu lidí po službách ve zvýšenou návštěvnost na podzim a v zimě.

Nabízíme dvě  možnosti propagace.

1) Saské brožury – reklama ve dvou brožurách na 1/8 stránky respektive 4 inzerenti na dvoustraně FOTO+TEXT (Wintertraum, A4, náklad 25.000, distribuce celé Německo a Winter-Erlebnisse, A5, náklad 20.000, distribuce Sasko) + online prezentace na stránkách Sachsische-Schweiz včetně překladu Vašich textů, za 9.300,-Kč bez DPH

2) Česká brožura – reklama na ½ stránky, respektive 1 inzerent na dvoustraně FOTO+TEXT (Zimní nabídka, A4, náklad 2.500 + online distribuce) + prezentace na webu ceskesvycarsko.cz za 2.400,-Kč bez DPH )

Pro lepší představu přikládáme grafický přehled nabídky.

Uzávěrka pro dodání fotografií a textů je u saské brožury 16. května, u české 31. května.

V případě dotazů či zájmu nás neváhejte kontaktovat.