Informační servis z Českého Švýcarska

Informační servis z Českého Švýcarska

České Švýcarsko o.p.s.

Kulturní a jiné akce pro veřejnost jsou zrušené nebo přesunuté na zatím neznámé termíny. Nabízíme vám proto náš pravidelný informační servis v době pandemie v nové podobě. Od nového roku vychází jednou za 14 dní.

Naším cílem je podpořit členy DF a cestovní ruch v Českém Švýcarsku. 

Po dobu omezení pro vás vždy na týden dopředu (obvykle ve čtvrtek) zveřejníme přehledný plán možností, kde si vyzvednout skvělé občerstvení, kam se vydat za podzimními krásami v regionu Českého Švýcarska a k tomu důležité informace. Podpořte destinaci Českého Švýcarska nákupem regionálních a jiných výrobků na našem e-shopu.

Využijte jednu z posledních možností do bílé stopy. Stále upravené trasy pro běžkaře na Sněžníku, kam poslední víkend pojede posílený autobusový spoj z Děčína. Dále v okolí Polevska, Práchně, Kame-nického Šenova, Luže a Šébru. Tisé a Petrovic s navázáním na Krušnohorskou magistrálu.

S ohledem na vysoké riziko pádu stromů jsou dočasně uzavřeny všechny přístupové cesty do Edmundovy a Divoké soutěsky a červeně značená turistická cesta z Mezní Louky k Malé Pravčické bráně. Z důvodu probíhající rekonstrukce je také dočasně uzavřen přístup na Mariinu vyhlídku. Správa Národní-ho parku České Švýcarsko apeluje na návštěvníky, aby při pohybu v lesích dbali zvýšené opatrnosti z důvodu zvýšeného rizika pádu odumřelých stromů.


Jste členy Destinačního fondu Českého Švýcarska, nenašli jste zde informace o vašem subjektu nebo provozu? Potřebujete údaje aktualizovat? Máte jiné tipy nebo pořádáte online akci?

Napište nám vždy do středy do 12:00 na  programy@ceskesvycarsko.cz. Informační servis vychází pravidelně každý čtvrtek. Služba je určena pouze pro členy DF. Prosíme členy o sdílení a další distribuci tohoto materiálu mezi kolegy na recepce, informační centra, prodejny apod.

Info 2021 01Info 2021 02

Ke stažení v PDF zde.

České Švýcarsko