Informační servis z Českého Švýcarska

Informační servis z Českého Švýcarska

České Švýcarsko o.p.s.

Kulturní a jiné akce pro veřejnost jsou zrušené nebo přesunuté na zatím neznámé termíny. Nabízíme vám proto náš pravidelný informační servis v době pandemie v nové podobě. Od nového roku vychází jednou za 14 dní.

Naším cílem je podpořit členy DF a cestovní ruch v Českém Švýcarsku. 

Po dobu omezení pro vás vždy na týden dopředu (obvykle ve čtvrtek) zveřejníme přehledný plán možností, kde si vyzvednout skvělé občerstvení, kam se vydat za podzimními krásami v regionu Českého Švýcarska a k tomu důležité informace. Podpořte destinaci Českého Švýcarska nákupem regionálních a jiných výrobků na našem e-shopu.

- S Ústeckým krajem, Správou národního parku a KČT jednáme o trase Hřebenovky. Projekt se díky podpoře Ústeckého kraje letos po několika letech příprav rozjíždí.
- Předpokládané dokončení lávky na Šébru se předpokládá na letní měsíce. Důvodem zpoždění je dlouhá zima a nutnost terénních úprav navazujících cest v okolí lávky.
- V Domě ČŠ naleznete Infopoint, kde jsou k dispozici základní brožury a trhací mapy o Českém Švýcarsku.

Pozor! Na celém území národního parku hrozí vysoké nebezpečí pádu stromů a jejich částí. Důvodem je velkoplošný rozpad smrkových kultur oslabených dlouhotrvajícím suchem a následně napadených lýkožroutem smrkovým. Dbejte prosím zvýšené opatrnosti, zvláště za silného větru, deště, sněžení nebo námrazy. Ve vlastním zájmu se řiďte upozorněními umístěnými v terénu a dodržujte pravidla pro návštěvu národního parku.

V aktuálním vydání najdete opět odkazy na podcasty Obrysy Českého Švýcarska, o životě a činech lidí v Českém Švýcarsku.


Jste členy Destinačního fondu Českého Švýcarska, nenašli jste zde informace o vašem subjektu nebo provozu? Potřebujete údaje aktualizovat? Máte jiné tipy nebo pořádáte online akci?

Napište nám vždy do středy do 12:00 na  programy@ceskesvycarsko.cz. Informační servis vychází pravidelně každý čtvrtek. Služba je určena pouze pro členy DF. Prosíme členy o sdílení a další distribuci tohoto materiálu mezi kolegy na recepce, informační centra, prodejny apod.

Informační servis 16.4.2021 Informační servis 16.4.2021 Informační servis 16.4.2021

Ke stažení v PDF zde.

České Švýcarsko