NOVÁ VERZE informačního servisu Českého Švýcarska

NOVÁ VERZE informačního servisu Českého Švýcarska

České Švýcarsko o.p.s.

Kulturní a jiné akce pro veřejnost jsou zrušené nebo přesunuté na zatím neznámý termín. A tak jsme upravili náš pravidelný informační servis do nové podoby v době pandemie. Naším cílem je podpořit členy DF a cestovní ruch v Českém Švýcarsku. 

Po dobu omezení pro vás vždy na týden dopředu (obvykle ve čtvrtek) zveřejníme přehledný plán možností, kde si vyzvednout skvělé občerstvení, kam se vydat za podzimními krásami v regionu Českého Švýcarska a k tomu důležité informace. Podpořte destinaci Českého Švýcarska nákupem regionálních a jiných výrobků na našem e-shopu.

Pevné zdraví a mnoho sil vám přeje celý tým o.p.s. České Švýcarsko.


Jste členy Destinačního fondu Českého Švýcarska, nenašli jste zde informace o vašem subjektu nebo provozu? Potřebujete údaje aktualizovat? Máte jiné tipy nebo pořádáte online akci?

Napište nám vždy do středy do 12:00 na  programy@ceskesvycarsko.cz. Informační servis vychází pravidelně každý čtvrtek. Služba je určena pouze pro členy DF. Prosíme členy o sdílení a další distribuci tohoto materiálu mezi kolegy na recepce, informační centra, prodejny apod.

Ke stažení v PDF zde.