ČESKO – SASKÁ SPOLUPRÁCE V CESTOVNÍM RUCHU SE ZAPOJENÍM PARTNERŮ Z REGIONU

ČESKO – SASKÁ SPOLUPRÁCE V CESTOVNÍM RUCHU SE ZAPOJENÍM PARTNERŮ Z REGIONU

České Švýcarsko o.p.s.

Aktivně se připravujeme na letní i zimní sezónu se saskými kolegy ze Saského Švýcarska a Turismus verband. Chcete se také zapojit?

✅ Se začátkem hlavní sezóny budou na webových stránkách Saského a Českého Švýcarska praktické informace o 20 nejnavštěvovanějších cílech. U nás v češtině o německých cílech a v Sasku německy o českých cílech. Pravidelně aktualizovaný přehled bude obsahovat například otevírací dobu, výši vstupného, možnosti parkování, platební metody apod.

✅ Právě připravujeme zimní nabídku na podporu mimosezóny. Inspirovali jsme se u Saských kolegů s magazínem Wintererlebnise. Členům destinačního fondu zprostředkujeme inzerci v německé i české verzi. Na nadcházející zimu vznikne česká a německá verze magazínu. Obě jazykové verze budou sdílet společné zimní cíle a atraktivity.

✅ Během léta začnou přípravy nové brožury Zážitky pro roky 2022 a 2023. Inzerce bude opět nabízena členům destinačního fondu na z Českého i Saského Švýcarska.

✅ Společně s Ústeckým krajem a Správou národního parku připravujeme i pro letošní sezónu česko – německé jízdní řády. Distribuce proběhne před začátkem hlavní sezóny.

Pokud Vás zajímají výhody členství v destinačním fondu, podrobnosti najdete zde: https://www.ceskesvycarsko.cz/cs/destinacni-fond