Novinky

Národní park České Švýcarsko (foto: Ivo Šafus)

Na výlet do přírody během celostátní karantény? Možné to je, i na území Národního parku České Švýcarsko. Sestavili jsme několik pravidel a doporučení, jak se i nadále bez omezení pohybovat venku. 

Köglerova naučná stezka - Pod Praporkem

Od čtvrtka 26. 3. 2020 bude uzavřena část Köglerovy naučné stezky Krásnolipskem v úseku od Sýrového potoka k rozcestí Pod Praporkem z důvodu rekonstrukce.

Rostislav Křivánek

Přijměte pozvání na návštěvu k Rosťovi Křivánkovi, který s námi připravuje zcela nové brožury o známých i méně známých místech Českého Švýcarska. Zavede nás ale třeba také do Horní Lužice, Saského Švýcarska či Lužických hor. Pojďte na virtuální návštěvu nahlédnout pod pokličku příprav tohoto díla, které spatří světlo světa na začátku roku 2021. 

Pokoj - ubytování

Poskytujete ubytovací služby a museli jste zavřít své provozy? Existuje několik výjimek z nařízení vlády k opatření proti šíření koronaviru.

Dům ČŠ

Mnoho oborů v ČR se vlivem současné situace dostalo do velkých problémů. Oblast cestovního ruchu je jedna z nejvíce postižených a to se týká i našeho regionu Českého Švýcarska. Obecně prospěšná společnost České Švýcarsko situaci sleduje a bude se podporovat domácí cestovní ruchu.