Informační servis z Českého Švýcarska (16. 9. - 30. 9. 2021)

Informační servis z Českého Švýcarska (16. 9. - 30. 9. 2021)

České Švýcarsko o.p.s.

Nabízíme vám náš pravidelný informační servis. Naším cílem je podpořit členy DF a cestovní ruch v Českém Švýcarsku.

Pravidelně ve čtvrtek prezentujeme přehledný plán možností, kam se vydat za krásami v regionu Českého Švýcarska, a k tomu další důležité informace. Podpořte destinaci Českého Švýcarska nákupem regionálních a jiných výrobků na našem e-shopu.

- Poslechněte si zajímavé rozhovory na našem podcastu Obrysy Českého Švýcarska.

- Na celém území národního parku hrozí vysoké nebezpečí pádu stromů a jejich částí. Důvodem je velkoplošný rozpad smrkových kultur oslabených dlouhotrvajícím suchem a následně napadených lýkožroutem smrkovým. Řada míst a cest je bohužel uzavřena. Stále pro vás aktualizujeme zde.

- Chytáme oslavy 20 let obecně prospěšné společnosti České Švýcarsko 

- Řadu tipů a nápadů najdete v našem blogu.

- V neděli 19. září 2021 spouštíme podzimní kampaň na podporu mimosezóny.

- Přijďte za námi do Domu ČŠ pro nové brožury, knihy, regionální výrobky. Nebo s dětmi na výlet do zmenšeniny NPČŠ v expozici, rádi vás uvidíme!

- Přinášíme nabídku všelijakých akcí, konaných v regionu.

- A řada dalších užitečných informací

Plné znění Informačního servisu k dispozici zde:


Jste členy Destinačního fondu Českého Švýcarska, nenašli jste zde informace o vašem subjektu nebo provozu? Potřebujete údaje aktualizovat? Máte jiné tipy nebo pořádáte online akci?

Napište nám vždy do středy do 12:00 na  programy@ceskesvycarsko.cz. Informační servis vychází pravidelně každý čtvrtek. Služba je určena pouze pro členy DF. Prosíme členy o sdílení a další distribuci tohoto materiálu mezi kolegy na recepce, informační centra, prodejny apod.

Sächsische-Böhmische Schweiz