Informační servis z Českého Švýcarska

Informační servis z Českého Švýcarska

České Švýcarsko o.p.s.

Nabízíme vám náš pravidelný informační servis. Naším cílem je podpořit členy DF a cestovní ruch v Českém Švýcarsku. 

Ve čtvrtek zveřejňujeme přehledný plán možností, kam se vydat za krásami v regionu Českého Švýcarska, a k tomu další důležité informace. Podpořte destinaci Českého Švýcarska nákupem regionálních a jiných výrobků na našem e-shopu.

- Poslechněte si zajímavé rozhovory na našem podcastu Obrysy Českého Švýcarska

- Na celém území národního parku hrozí vysoké nebezpečí pádu stromů a jejich částí. Důvodem je velkoplošný rozpad smrkových kultur oslabených dlouhotrvajícím suchem a následně napadených lýkožroutem smrkovým. Řada míst a cest je bohužel uzavřena. Podrobně zde.

- Sledujte aktuální informace o dopravě, stále probíhá řada výluk.

- Řadu tipů a nápadů najdete v našem blogu

- Přijďte za námi do Domu ČŠ pro nové brožury, knihy, regionální výrobky. Nebo s dětmi na výlet do zmenšeniny NPČŠ v expozici, rádi vás uvidíme!

- Rádi bychom Vám nabídli náš nový kalendář z Českosaského Švýcarska na rok 2022, který obsahuje fotografie 9 fotografů a prostřednictvím jejich pohledu výjimečnou krásu a sílu našeho regionu


Jste členy Destinačního fondu Českého Švýcarska, nenašli jste zde informace o vašem subjektu nebo provozu? Potřebujete údaje aktualizovat? Máte jiné tipy nebo pořádáte online akci?

Napište nám vždy do středy do 12:00 na  programy@ceskesvycarsko.cz. Informační servis vychází pravidelně každý čtvrtek. Služba je určena pouze pro členy DF. Prosíme členy o sdílení a další distribuci tohoto materiálu mezi kolegy na recepce, informační centra, prodejny apod.

Informační servis 11.6.2021Informační servis 11.6.2021Informační servis 11.6.2021Informační servis 11.6.2021

Ke stažení v PDF zde.

Saxon-Bohemian Switzerland