Penzion Balnika

Hledáte to pravé místo k odpočinku od stresu, kde budete moci jen tak lenošit a nechat se hýčkat? Nebo dáváte přednost aktivní dovolené plné výletů a k odpočinku vám stačí pohodlné ubytování v prostředí přímo stvořeném pro výlety? Ať tak či tak, jste tu správně! Wellness penzion BALNIKA nabízí ubytování v bezprostřední blízkosti NP České a Saské Švýcarsko a CHKO Labské pískovce.

Ubytování

Pokud je cílem pobytu romantická dovolená ve dvou, jistě potěší některý z pěti útulných dvoulůžkových pokojů. Penzion BALNIKA ale myslí i na rodiny s dětmi – k dispozici jsou také dva třílůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj.

Rádi zde přivítají nejen páry a rodiny, ale i skupiny přátel, které hledají klidné zázemí v krásném prostředí Českého Švýcarska.

Gastro

Všichni ubytovaní hosté mohou využít možnost stravování – v ceně pobytu je snídaně, pro větší skupiny lze po dohodě zajistit i polopenzi za výhodných podmínek. Restaurace je určena výhradně pro hosty penzionu a není přístupná veřejnosti, což zajišťuje klidnou a komorní atmosféru.

Vybavení:

  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Garáž
  • Parkoviště
  • Polopenze
  • Restaurace
  • Úschovna kol a lyží
  • Wellness
  • Wi-fi

Pro koho?

  • Páry
  • Rodiny
  • Se psem
  • Bezbariérové