NOBILIS TILIA Vlčí Hora

Priorita (od největší po nejmenší)
700

NOBILIS TILIA Vlčí Hora

Popis

O firmě Nobilis Tilia, která se dlouhodobě zabývá aromaterapií, fytoterapií a výrobou ryze přírodní kosmetiky už jste nejspíše slyšeli.

Tahle velmi zajímavá firma sídlí v obci Vlčí Hora nedaleko krásné Lípy. A je velmi příjemně otevřená vůči návštěvníkům. I v zimě. Není to zase tak dlouho, co Nobilis Tilia zrekonstruovala budovu bývalé vlčihorské školy a přetvořila ji na velkorysé návštěvnické centrum. Až sem vejdete, ocitnete se… Jinde. Světlé pastelové barvy, všudypřítomné vůně, prosvětlený klid, otevřená náruč. Nalevo vejdete do velké čajovny, nebo spíše návštěvnického klubu, kde najdete posezení, dětský koutek, knihovničku a především pult, u něhož si lze objednat dobrý domácí koláč a čaj - třeba některou z místních bylinkových čajových směsí. V zimě tu konejšivě plápolá oheň v krbu a zahrada za domem láká alespoň ke krátké procházce. Je komponovaná a vytvářená s duchovním podtextem, proto funguje a působí i v době vegetačního klidu. Po návratu do tepla vaše kroky povedou, pokud jste tu ovšem svou návštěvu hned nezačali, nejspíše do krásné prosvětlené prodejny. Police jsou tu plné přírodních produktů, které zmohou mnohé, k ruce jsou tu ochotné odbornice, které poradí, vysvětlí, ukážou, doporučí. Všechno se dá očuchat, vyzkoušet, promyslet. Nadto si tu můžete sami namíchat svůj osobní parfém – buď zcela intuitivně za pomoci náhodně vytažených karet, nebo se vydáte cestou – co mi voní, to je pro mě dobré. Velmi povznášející zážitek.

Otvírací doba

Prodejna má otevřeno denně kromě nedělí od 10 do 16 hodin s půlhodinovou polední pauzou. Čajovna vás v zimě uvítá od pátku do neděle, vždy od 10 do 17 hodin. Zahrada je přístupná bez omezení. (Vhodné spojit s rozhlednou a případně ledopády.)

Telefon
+420 412 383 421