Dobročinná aukce tisků na plátně na pomoc Českému Švýcarsku

Tomáš Adamov
Dobročinná aukce na pomoc Českému Švýcarsku

Aukce
na pomoc
Českému Švýcarsku

ČTVRTEK, 3. LISTOPADU 2022 v 18:00

Rezidence Ostrovní, Ostrovní 222/8, Praha 1

Katalog

  • 12 fotografů, kteří laskavě darovali svá díla:

  • Tomáš Čmuchálek Tomáš Čmuchálek
  • Jakub Ferenčík Jakub Ferenčík
  • Jiří Kružík Jiří Kružík
  • Jiří Lízler Jiří Lízler
  • Jan Kokeš Jan Kokeš
  • Zdeněk Patzelt Zdeněk Patzelt
  • Jiří Plekanec Jiří Plekanec
  • Martin Rak Martin Rak
  • Ilona Rosenkrancová Ilona Rosenkrancová
  • Václav Sojka Václav Sojka
  • Pavel Svoboda Pavel Svoboda
  • Marie Šlehoferová   Marie Šlehoferová

V cervenci 2022 zachvátil národní park České Švýcarsko nejrozsáhlejší požár v historii ČR. Zasáhl více než 1.000 hektarů a 20 dní jej hasilo celkem 6.000 hasičů. Škody, které způsobil, v součtu přesahují miliardu korun.

České Švýcarsko, Krásná Lípa Tiskárna H.R.G. Litomyšl Aukční síň Vltavín Praha

Obecně prospěšná společnost České Švýcarsko, ve spolupráci s tiskárnou H.R.G. v Litomyšli a Aukční síní Vltavín v Praze, pořádá ve čtvrtek, 3.listopadu 2022 od 18 hodin, v Rezidenci Ostrovní v Praze, dobročinnou sálovou aukci unikátních děl ve formě jediného tisku na plátno, které laskavě věnovali fotografové na podporu regionu Českého Švýcarska po požáru národního parku. Vydražitel tak získá unikátní dílo na plátně s certifikátem pravosti.

Celý výtěžek aukce bude poukázán do transparentní sbírky
Portál Donio
"Pomoc obcím a obyvatelům,
které zasáhl požár v NP České Švýcarsko"

na portálu Donio, která vznikla již v době požáru z iniciativy senátora Zbyňka Linharta a národního parku České Švýcarsko. Sbírka se rozdělí převážně mezi poškozené obyvatele a hasiče.

Podrobnosti o aukci

  • Sálová aukce
    ... 3.11.2022 v 18:00 h

  • 196. AUKCE VYBRANÝCH DĚL

    Sálová aukce naváže na on-line aukci. Plátna budou zařazena na začátek aukce jako položky 1 - 12 v samostatné kategorii, poté aukce plynule přejde k aukci výtvarných děl.

  • Livebid
    ... příhozy v reálném čase aukce

  • Livebid

    Sálovou aukci bude živě přenášet portál Livebid, který umožňuje zájemcům dražit online v reálném čase aukce.

Prohlídky dražených děl

  • Výstava dražených děl:

  • Výstava dražených děl probíhá v prostorách AS Vltavín:
    Masarykovo nábřeží 36, Praha 1 v termínech:

    • Po, 24.10.2022 - Čt, 27.10.2022
      10–12 a 13-18 hod
    • Po, 31.10. 2022- St, 02. 11. 2022
      10-18 hod
    • Čt, 03. 11. 2022
      10–15 hod

Aktéři aukce

  • Iniciátor a koordinátor aukce:

  • České Švýcarsko, Krásná Lípa
    České Švýcarsko o.p.s., Krásná Lípa
    Jmenovitě Bc. Jan Šmíd, ředitel a jeho tým
  • Tisk a výroba pláten:

  • Tiskárna H.R.G. Litomyšl
    Tiskárna H.R.G., Litomyšl
    Jmenovitě Ing. Leoš Tupec, jednatel a jeho tým
  • Pořadatel aukce:

  • Aukční síň Vltavín Praha
    Aukční síň Vltavín, Praha
    Jmenovitě Robert Hédervári, jednatel a jeho tým

Všichni zúčastnění aktéři aukce konají bez nároku na odměnu.

Záštitu převzali:

  • Záštitu převzali:

  • Senátor Zbyněk Linhart
  • Hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller
  • Agentura CzechTourism
České Švýcarsko