Letní fotoworkshop - Letní studentské opojení Českým Švýcarskem

Letní fotoworkshop - Letní studentské opojení Českým Švýcarskem

České Švýcarsko o.p.s.

ZÁŽITKOVÝ FOTOGRAFICKÝ WORKSHOP s lektorem Petrem Janem Juračkou, který bude zaměřený výhradně na zážitkové fotografování, lehkou turistiku (no..) a velmi nečekaná fotografická překvapení.

Fotografovat budeme jak na místech pro kurzy obvyklých, tak na místech, které by vás nenapadlo navštívit :o).
Spát se bude patrně méně než kdy jindy ;o).
Těšíme se na Vás!

Workshopem Vás bude provázet Petr Jan Juračka, kreativní mladý a profesionální fotograf, vítěz řady prestižních fotografických soutěží (v soutěži Px3 - Prix de la Photographie Paris získal stříbrnou plaketu v kategorii Professional - press. Zlaté místo na International Photography Awards (USA) za fotky motýlích křídel) a mj. také autor řady fotografií a billboardů pro ZOO Praha. Ocenění Camera Magna za vzdělávací a fotografickou činnost a projekt Fotoučenci, který udržuje komunitu absolventů i současných frekventantů jím vedených kurzů fotografie. Veřejnosti je znám zejména díky světovému rekordu v létání s dronem ve vysoké nadmořské výšce, který stanovil v roce 2016 na druhé nejvyšší hoře světa, K2 v Pákistánu. Petr je ambasadorem českého zastoupení firmy Nikon, Centra FotoŠkoda, amerického výrobce fotografických batohů LowePro a českého obchodu s outdoorovým vybavením, Hanibal. Fotografii a filmu se věnuje profesionálně zejména na půdě Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy, kde mj. točí svůj vlastní pořad Petrova divočina pro Magazín Víkend na Nově.Za fotografií se vydal na více jak desítku mimoevropských cest, zejména do Afriky a Asie. V Čechách pak nejraději fotografuje právě v Českém Švýcarsku. 

Shlédněte, naslouchejte a vychutnejte si okouzlující krásu Českého Švýcarska – krajiny plné tajemství tak, jak ji Petr zaznamenal zde.

Doporučené vybavení:
Digitální fotoaparát s nastavitelnými expozičními parametry a stativ. Nezapomeňte na teplé nepromokavé oblečení a kvalitní obuv. Ideálně pak čelovku nebo jinou svítilnu pro brzké vstávání a pozdní návraty, nádobu na pití, malý ručník pro případ brodění.

Termín realizace (středa 17. 8. od 14:00 hod. - neděle 21. 8. cca do 14.00 hod.)

Cena workshopů: 4.450,- Kč včetně 21% DPH

Storno podmínky.

V ceně je zahrnuto: lektorné, drobné občerstvení během fotografování v přírodě, 1x večeře sobota (jednotné menu), certifikát, balíček s propagačními a publikačními materiály.

V ceně není zahrnuto: stravování. Obědy a večeře je možné objednat na stanovený čas dle programu, snídaně formou švédského stolu.  Ubytování je k dispozici v chatkách po 2-4 osobách, dle domluvy na místě .

Účastníci kurzu budou mít dále příležitost:
1. prezentovat výsledky své práce na Facebooku nebo instagramu ČŠ OPS
2. doživotně konzultovat a řešit fotografické obtíže s lektorem :o)

Přihlášky:
Hlásit se můžete u Martiny Janečkové na tel. +420 777 819 913, na e-mailové adrese martina.janeckova@ceskesvycarsko.cz. Podmínkou je předložení studentského průkazu ISIC. Přihláška se stává závaznou až po přijetí platby.

Saxon-Bohemian Switzerland