Zážitky v Českosaském Švýcarsku 2022/2023

Zážitky v Českosaském Švýcarsku 2022/2023

Nová brožura Zážitky v Českosaském Švýcarsku 2022/2023

Zážitky v Českosaském Švýcarsku 2022/2023

Vyšla nová brožura Zážitky v Českosaském Švýcarsku 2022/2023, kterou vydává obecně prospěšná společnost České Švýcarsko od roku 2010. Oproti minulým vydáním jsme se snažili brožuru oživit po stránce grafické, fotografické i textové. Doufáme, že se Vám bude líbit.

Pokud je řeč o Českosaském Švýcarsku, tak v uplynulých dvou letech to podnikatelé v turistickém ruchu a pohostinství neměli vůbec lehké... V brožuře však najdete výběr míst, kde lidé neztratili svůj optimismus a jsou odhodlaní jít do dalších sezón se vztyčenou hlavou...

Spousta majitelů využila minulé roky k rekonstrukcím – často s ohledem na staré tradice. A úplně všichni, se kterými jsme se bavili, už se těší na nové období a setkávání s Vámi. Právě Vaše návštěva nejlépe podpoří místní podniky a regionální výrobce.

Kdo chce souznět přímo s vizí naší nové brožury, ať vyrazí mimo hlavní prázdninovou sezónu. Nebo ještě lépe, ať se odváží nechat auto doma a využít rostoucí síť zdejší hromadné dopravy. Uleví tak přírodě a v neposlední řadě i sobě – vyrazit třeba Dráhou národního parku může být nakonec svobodnější než vlastním vozem.

Na závěr to nejdůležitější – inspirující čas v prostředí kopců, lesů a skal Vám za redakci Zážitků přejí Standa Mitáč (editor publikace) a Honza Šmíd (ředitel České Švýcarsko o. p. s.)

Brožura je k dostání v informačním centru v Domě Českého Švýcarska v Krásné Lípě, v dalších infocentrech v regionu a u partnerů. 

 

DE - Herunterladen in PDF

CZ - Stáhnout v PDF

 

Saxon-Bohemian Switzerland