Hotel-Restaurant Mezní Louka

Hotel

Hotel-Restaurant Mezní Louka se nachází v samém srdci Národního parku České Švýcarsko, kde se protínají různé turistické a cyklistické stezky. Mezi nejznámější patří Gabrielina stezka, vedoucí podél skal až na Pravčickou bránu. Pravčická brána je největším přírodním skalním mostem v Evropě.

V roce 1892 nechal kníže Edmund Clary-Aldringen postavit „Grand Hotel Rainwiese". Všechny hotelové pokoje mají sprchu/WC a WiFi. Díky kapacitě prostor restaurace je hotel oblíbeným místem pro pořádání konferencí, narozeninových oslav a dalších akcí všeho druhu.

Hotel-Restaurant Mezní Louka disponuje 20 dvoulůžkovými pokoji. V pokojích lze připravit přistýlky, k dispozici jsou také dětské postýlky.
Hotel disponuje samostatnou bowlingovou halou se dvěma drahami; konferenční místností až pro 40 účastníků a velkým sálem až pro 120 účastníků, kde se konají konference, semináře a jiné akce.

Hotelová restaurace nabízí chutně připravené pokrmy a různé nápoje.
Při této příležitosti bychom Vás rádi upozornili, že v našem hotelu nejsou TV přijímače. U nás si můžete užívat především klid.

Vybavení ubyt. zařízení: 

Bowling, Internet, Masáže, Možnost platby kartou, Možnost polopenze, Možnost pořádat semináře, Možnost snídaně, Restaurace, Sauna, Turistika, Ústřední topení, Venkovní terasa, Wellness služby, WIFI připojení k internetu

Typy pokojů: 

Ubytovací místaMnožstvíLůžka
(Přistýlky)
Cena
Pokoj: dvoulůžkový pokoj 20 40   1.000 Kč / Za osobu
Poznámky:
cena pokoje při obsazenosti 2 osobami 1400 Kč, snídaně 150 Kč, polopenze 300 Kč
Pokoj: dvoulůžkový pokoj s přistýlkou       1.000 Kč / Za osobu
Poznámky:
cena pokoje při obsazenosti 2 osobami 1400 Kč, snídaně 150 Kč, polopenze 300 Kč
Vybavení:Internet, WC na pokoji

Podrobné informace o ceně: 

 

Stravování: 

Ano

Domácí zvířata: 

Po dohodě

Doprava: 

Autobus

Místo: 

Kontaktní informace

Telefon: 

E-mail: 

Okolní restaurace: