Hotel Erlec

Hotel

Privátní historický nekuřácký hotýlek Erlec se nachází "V SEVERNÍM KRÁLOVSTVÍ", ve Šluknově, mezi Českosaským Švýcarskem, Lužickými horami a Žitavským pohořím.

Nabízí pohodlné ubytování v 10 pokojích (dvou- a třílůžkových), které jsou vybaveny stylovým nábytkem, sociálním zařízením, televizorem, možností připojení k internetu. Wi-Fi připojení je možné využít po celém objektu. Hostům jsou k dispozici kancelářské služby, vybavená společenská místnost, herna s kulečníkem a šipkami. K příjemnému posezení slouží útulný dvorek s možností grilování. V nabídce hotelu najdete půjčovnu kol i mnoho informačním materiálů, kam do jedinečného prostředí  Severního království podniknout výlet za poznáním, historií, sportem nebo zábavou.  Po domluvě je možné vyhovět nadstandardním požadavkům hostů.

V hotelové kavárně čeká hosty bašta z místních farmářských produktů, bohatý výběr nápojů a v neposlední řadě skvělé točené pivo Kocour z pivovaru ve Varnsdorfu.

Zajištěn je prodej suvenýrů a map. Ochotné rady a návrhy možností výprav a výletů za poznáním mnoha přírodních zajímavostí a historických památek v okolí podá sekretář Cechu podnikatelů v cestovním ruchu na Šluknovsku. Oblíbené jsou výlety za historickými památkami sousedního Saska (Budyšín, pevnost Königstein, kamenný most Bastei).

Hotýlek je ideálním místem k pořádání oslav všeho druhu. Přijeďte si svou party užít do přátelského prostředí hotelu Erlec, kde nejste jen číslo pokoje, ale náš milý host!

Vybavení ubyt. zařízení: 

Bar, Internet, Kulečník, Možnost grilování, Možnost plné penze, Možnost polopenze, Možnost pořádat semináře, Možnost školení, Možnost snídaně, Nekuřácké prostředí, Ohniště, Parkoviště bez uzavření, Personál hovořící anglicky, Personál hovořící německy, Prodej místních produktů, Restaurace, Salonek, Šipky, Společenská místnost s TV, Telefon, Turistika, Ústřední topení, WIFI připojení k internetu, Zahrada

Typy pokojů: 

Ubytovací místaMnožstvíLůžka
(Přistýlky)
Cena
Pokoj: dvoulůžkový 8     950 Kč / Za pokoj
Poznámky:
cena při obsazení dvěma osobami
Vybavení:Elektrická přípojka, Internet, Osvětlení, Sprcha na pokoji, TV/SAT, WC na pokoji
Pokoj: třílůžkový 2     1.150 Kč / Za pokoj
Poznámky:
cena při obsazení třemi osobami
Vybavení:Elektrická přípojka, Internet, Osvětlení, Sprcha na pokoji, TV/SAT, WC na pokoji

Stravování: 

Ano

Doprava: 

Autobus, Vlak

Místo: 

Hotel Erlec

Farní 649, 407 77, Šluknov, Česká republika

Kontaktní informace

Telefon: 

E-mail: