Hotel Bellevue***

Hotel

Hotel BELLEVUE se nachází na okraji národního parku České Švýcarsko v obci Jetřichovice a je obklopen fantastickými pískovcovými skalami. Je jedním z výchozích bodů turistických cest do překrásného skalního labyrintu s jedinečnými přírodními výtvory, jako jsou například světoznámá Pravčická brána, skalní hrad Šaunštejn, Vilemínina stěna, Mariina skála a Ostroh s vyhlídkovými chatkami i mnoho dalších kouzelných míst. Okolí je ideální jak pro pěší tak pro cykloturistiku. V zimě při dobrých sněhových podmínkách se můžete vydat do okolí na běžkách.

Nezapomenutelný zážitek ve Vás jistě zanechá také projížďka na lodičkách známou Tichou a Divokou soutěskou na řece Kamenici. Tyto přírodní krásy vytvořily z krajiny v okolí Jetřichovic vyhledávané místo, kde se můžete obdivovat i charakteristické lidové architektuře.

Hotel poskytuje ubytování v 50 pokojích s celkovou kapacitou 110 lůžek.

Kompletní ceník ubytování >>>

Vybavení ubyt. zařízení: 

Bar, Dětský koutek, Hřiště, Kuželky, Masáže, Možnost dopravy, Možnost plné penze, Možnost pořádat semináře, Možnost školení, Restaurace, Salonek, Satelit, Sauna, Společenská místnost s TV, Stolní tenis, Uzavřené parkoviště, Venkovní bazén, WIFI připojení k internetu, Zahrada, Zasedací místnost

Typy pokojů: 

Ubytovací místaMnožstvíLůžka
(Přistýlky)
Cena
Pokoj: jednolůžkový - čtyřlůžkový 50 110   315 Kč / Za osobu
se snídaní
Poznámky:
kompletní ceník v příloze
Vybavení:Internet, Sprcha na pokoji, TV/SAT, WC na pokoji

Stravování: 

Ano

Domácí zvířata: 

Ano

Doprava: 

Autobus

Místo: 

Hotel Bellevue

Jetřichovice 122, 407 16, Jetřichovice, Česká republika

Okolní restaurace: