ČERNUCHA - ubytování u Černých

Penzion

Penzion u Černých ČERNUCHA

Nacházíme se v Českém Švýcarsku-lesnaté krajině plné potůčků, jezírek, skalnatých převisů a soutěsek. Nejsevernější cíp Česka láká turisty svou divokou nedotčenou přírodou, která se rozprostírá všude kolem nás. Městečko Mikulášovice, kde se nachází náš penzion a hospůdka je jen 3 km vzdálen pěší túrou od malebného Saského Švýcarska. Jste-li milovníkem přírody, klidu a odpočinku či máte srdce dobrodruha neváhejte, tato nádherná přírodní lokalita vás nezklame.

Ubytování je přízemní budova, kde nabízíme 2 a 3 lůžkové pokoje s koupelnami a elektrickým vytápěním. Jeden pokoj-3 lůžkový je bezbariérový. Nad hospůdkou je malý apartmán.V nepříznivém počasí je možnost topení. Je zde parkoviště. V areálu je hospůdka, kde se dá objednat snídaně i večeře. Jsou zde 2 terasy. Jedna je krytá s velkým kamenným krbem, kde si můžete objednat nebo sami připravit pokrm.

Doprava je možná vlakem, autobusem/500 m/nebo jiným dopravním prostředkem. Je možné mít u sebe svého vychovaného čtyřnohého přítele /psa/za mírný poplatek.

Vyžití cyklistika, chození, horolezectví, plavání, návštěva kulturních památek a jiné. Dále je zde možnost zajet do Německa, jak vlastním dopravním prostředkem nebo přímím vlakem, který je vypraven z dolních Mikulášovic.

Cena   290 Kč/osoba/noc

Pokoje jsou s koupelnami a soc.zařízením, elektrické vytápění-možnost přitopit

 

ČERNUCHA - ubytování u Černých

Mikulášovice 898, PSČ 407 79
Telefon: +420412394265
Mobil: +420732850908
email: info@cernucha.cz
www.cernucha.cz

 

Vybavení ubyt. zařízení: 

Bar, Bezbariérový přístup, Běžkařské stopy, Billiard, Krb, Kulečník, Lednice, Možnost grilování, Možnost polopenze, Možnost snídaně, Ohniště, Provozování agroturistiky, Šipky, Úschovna kol a lyží, Uzavřené parkoviště, WIFI připojení k internetu, Zahrada, Zahradní nábytek

Typy pokojů: 

Ubytovací místaMnožstvíLůžka
(Přistýlky)
Cena
Pokoj: dvoulůžkový 2 4   290 Kč /  
Poznámky:
osoba/noc
Pokoj: trojlůžkový 2 6   290 Kč /  
Poznámky:
osoba/noc
Apartmán: čtyřlůžkový 1 4   290 Kč /  
Poznámky:
osoba/noc

Stravování: 

Ano

Domácí zvířata: 

Po dohodě

Doprava: 

Autobus, Vlak

Místo: 

Kontaktní informace

Telefon: 

E-mail: