Logo EU
SNCZ
 

Tento web byl vytvořen v rámci projektu „Turistika s výhledem“, financovaného z programu Přeshraniční spolupráce Sasko a Česká republika

Výluky na železniční trati Mladá Boleslav - Jedlová (trať 080 - úsek Česká Lípa hlavní nádraží - Nový Bor - Svor)

Výluky na železniční trati Mladá Boleslav - Jedlová (trať 080 - úsek Česká Lípa hlavní nádraží - Nový Bor - Svor)

Provozovatel dráhy, Správa železniční dopravní cesty, s. o., informuje o nepřetržité výluce na železniční trati 080 Mladá Boleslav - Jedlová, které budou probíhat v úseku Česká Lípa hlavní nádraží - Nový Bor (- Svor) ve dnech 17. srpna 2019 od 6:30 hod. až 14. prosince 2019 do 23:59 hod.

Účelem této výluky je sanace kolejového náspu ve vyloučeném úseku.

Dopravce České dráhy, a. s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením:

Po dobu výluky jsou všechny osobní vlaky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou dle výlukového jízdního řádu, který je zveřejněn na webových stránkách www.cd.cz na odkazu Jízdní řád - Traťové jízdní řády - Trať 080.

Vlak Os 6017 je v období od 17. 8. do 1. 9. 2019 v úseku Rumburk - Svor veden o 27 minut dříve (odjezd z Rumburku v 16:10 hod.).

Od 2. 9. 2019 jsou vlaky Os 6000, Os 6005, Os 6010, Os 6012 a Os 6017 vedeny autobusy náhradní dopravy v úseku Česká Lípa - Rumburk a opačně s mimořádným přestupem BUS NAD / BUS NAD v ŽST Svor.

Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy:

Česká Lípa hlavní nádraží - v Bulharské ulici před novou staniční budovou

Česká Lípa střelnice - v Českokamenické ulici na zastávce MHD "Česká Lípa, Roháče z Dubé"
Skalice u České Lípy - v obci na autobusové zastávce "Skalice u České Lípy, kovárna"
Nový Bor - v Nádražní ulici před staniční budovou
Svor - před staniční budovou

Upozornění
U všech vlaků nebude v úseku s náhradní autobusovou dopravou garantována služba uvedená v jízdním řádu tzn. "Vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku", "Přeprava spoluzavazadel" a "Úschova během přepravy". Přeprava kočárků bude možná pouze do vyčerpání kapacity autobusu náhradní dopravy.

Upozorňujeme všechny návštěvníky, že IS Krásná Lípa (včetně expozice) bude od 29. 10. 2019 dočasně zavřeno (zatím na 3 týdny).