Penzion Relax

Penzion

Penzion Relax ležící v lesích u nádraží Chřibská nabízí ubytovací kapacitu 59 míst.

Penzion RELAX (dříve Malý Semerink) byl kdysi proslaveným letoviskem, ležícím v lesích u dnešního nádraží Chřibská, asi 2km severovýchodně od Horní Chřibské mezi Národním parkem Českosaské Švýcarsko a Lužickými horami.

Vybavení a služby

První budova slouží k ubytování, nachází se zde také sauna, ve druhé budově se nachází zázemí jídelny, restaurace s možností wifi připojení, školící místnost s kapacitou 40 osob, a herna. Na venkovní ploše je zřízeno dětské hřiště, víceúčelové hřiště( nohejbal,volejbal,tenis) s umělým povrchem, odstavná plocha na parkování vozidel a také plocha na grilování.

Celková ubytovací kapacita objektu je 59 míst, z toho 11 dvoulůžkových, 7 třílůžkových a 4 pokoje čtyřlůžkové. Přistýlka je možná. Umístění je vhodné pro školy v přírodě, letní tábory a ozdravné pobyty. Krásné a klidné místo pro uklidňující RELAX.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Pro sportovně založené klienty nabízíme multifunkční hřiště s umělou plochou pro sporty: tenis, volejbal, nohejbal, minifotbal.

Vybavení ubyt. zařízení: 

Bar, Dětský koutek, Internet, Možnost grilování, Možnost plné penze, Možnost polopenze, Možnost pořádat semináře, Možnost školení, Možnost snídaně, Restaurace, Salonek, Satelit, Sauna, Společenská místnost s TV, Uzavřené parkoviště, WIFI připojení k internetu, Zahrada

Typy pokojů: 

Ubytovací místaMnožstvíLůžka
(Přistýlky)
Cena
Pokoj: dvoulůžkový 12 2   400 Kč / Za osobu
Vybavení:Sprcha na pokoji, WC na pokoji
Pokoj: třílůžkový 5 3   400 Kč / Za osobu
Vybavení:Sprcha na pokoji, WC na pokoji
Pokoj: čtyřlůžkový 4 4   400 Kč / Za osobu
Vybavení:Sprcha na pokoji, WC na pokoji

Stravování: 

Ano

Domácí zvířata: 

Ano

Doprava: 

Autobus, Vlak

Místo: 

Penzion Relax

Horní Chřibská - u nádraží ČD, 407 51, Chřibská, Česká republika