Kemp Děčín

Kemp

Hledáte levné ubytování v Národním parku České Švýcarsko, v centru města Děčína? Rádi byste blíže poznali nejníže položené město v ČR? Pátráte po zázemí pro své výlety do Národního parku České Švýcarsko a malebné krajiny Labských pískovců?

Jste příznivci cykloturistiky? Pak jsme tu přesně pro Vás!

Nově otevíraný Kemp a Cyklostop Děčín naplňuje veškeré představy o kvalitním zázemí zejména pro cyklisty na Labské stezce a cyklostezce Ploučnice. Chce být stejně tak komfortním zázemím pro milovníky in-line bruslení, vodních sportů, horolezce, motorkáře, zcestovalé turisty a karavanisty, zkrátka pro všechny příznivce aktivního stylu života.

Možnost zapůjčení sportovního vybavení a nebo zakoupení zážitků ve spolupráci s www.cyklopujcovna.com a www.enthusia.cz

 

Další vybavení: Jurta pro společenské akce, úschovna, půjčovna kol a sportovních potřeb, nabíječky e-kol, nářadí pro základní servis kol, turistické informační centrum, dětské hřiště s pískovištěm

Sportovní vyžití: V letních měsících můžete využít aquapark vedle kempu, ohniště, grilovací místa, dětské hřiště v areálu a velké hřiště před kempem, rafty a kanoe, cyklostezky před kempem, půjčovna sportovních potřeb, via ferrata 10 min. Od kempu, ZOO, zámek, lodní doprava vše v blízkosti kempu.

Doprava: Autem. Autobusové a vlakové nádraží 10 min. Pěšky.  Na kole přímo z Labské cyklostezky, lodí přímo na břehu Labe.

 

Vybavení ubyt. zařízení: 

Bezbariérový přístup, Dětské hřiště, Možnost dopravy, Možnost polopenze, Možnost snídaně, Půjčovna kol, Společná umývárna s teplou vodou, Společné WC, Vařič, WIFI připojení k internetu

Typy pokojů: 

Ubytovací místaMnožstvíLůžka
(Přistýlky)
Cena
Stan: Obytné stany 10     200 Kč / Za osobu
Poznámky:
Postele a chatkové vybení, 2 až 8 lůžek, možnost snídaně 80 Kč/os.
Stan: Vlastní stany 100     120 Kč / Za stan / karavan
Poznámky:
Malý stan 80 Kč, Velký stan 120 Kč, možnost snídaně 80 Kč/os.
Karavan: Karavan 148     200 Kč / Za osobu
Poznámky:
48 el. přípojek, postele a chatkové vybení, 2 až 8 lůžek, možnost snídaně 80 Kč/os.
Vybavení:Elektrická přípojka

Stravování: 

Ano

Domácí zvířata: 

Ano

Doprava: 

Autobus, Vlak

Místo: 

Kemp Děčín

Kemp Děčín, Polabí, 405 02, Děčín, Česká republika

Kontaktní informace

Telefon: 

E-mail: