Přidání nové fotografie k záznamu

U každého typu záznamu (ubytování, restaurace, akce,...) je možné přidat fotografie. Množství snímků není omezeno. Doporučujeme přidávat 5, 9 nebo 13 fotografií. U akcí obvykle stačí jenom jeden obrázek s pozvánkou. Obrázky musí být ve formátu jpg, png nebo gif. Doporučujeme, aby velikost větší hrany obrázky příliš nepřesahovala 1000px. Důležité je správné pojmenování souboru, aby bylo možné jej snadno vyhledat. Novou fotografii vložíte kliknutím na tlačítko "Vybrat soubor (obrázek, ...)":

 

Dalším krokem je vybrání souboru z Vašeho počítače. Klikněte na "Vybrat soubor" a následně vyhledejte soubor na Vašem počítači:

Po vybrání souboru klikněte na "uložit".

Nyní vyplňte podrobné informace o souboru a klikněte na "Uložit":

Po uložení obrázku můžete měnit pořadí fotografií jednoduchým tažením myší za křížek umístěný před fotografií. Smazat fotografii můžete kliknutím na tlačítko "Odstranit média". Změnit popisky fotografie lze po kliknutí na tlačítko "Upravit média":

Nakonec pouze záznam uložte kliknutím na tlačítko pod formulářem "Uložit":

Pokud již fotografie byla publikována, tak ji nemusíte znovu do databáze přidávat, ale stačí ji vybrat v knihovně. Namísto volby souboru pro nahrání, klikněte na záložku "Knihovna", pomocí filtru vyhledejte požadovaný snímek, klikněte na něj a volbu potvrďte pomocí tlačítka "Uložit":

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.